• Adrian - kierownik naszego stacjonarnego MUSIC 99 MEGASTORE w Warszawie. Solidny, dokładny, konkretny, z niegasnącym entuzjazmem opiekuje się produktami z działu "Sprzęt dla DJ". Miłośnik muzyki elektronicznej, DJ oraz producent. Rezydent klubu Chill Out w Starachowicach. Członek grupy Double Depth.

  Gdyby nie zajmował się muzyką z pewnością byłby zawodowym krytykiem filmowym. Na szczęście nie jest, więc daje się lubić. Potrafi wstrząsnąć zespołem i przekonać nas, że ma racje… bo zwykle ma!

  Muzyka przy której się relaksuje to House i wszelkie jego odmiany.

 • Hubert perkusista ze szczególną słabością do pianina (potrafi się poważnie zatracić podczas grania). Ma skomplikowany charakter i enigmatyczną powierzchowność, stąd możemy tylko przypuszczać jakie ma naprawdę zainteresowania. Wszystko jednak wskazuje na to, że interesuje się obuwiem (historia i znaczenie) i dziejami Normanów duńskich i norweskich (zawsze chciał być wikingiem). Jego muzyka: drum and bass + wszystko, co mocne i głośne. W Music99 zajmuje się obsługą Klienta indywidualnego i z tego, co wiemy całkiem nieźle się na tym zna.

 • Mariusz - spokój ducha zapewnia Mu wędkarstwo oraz pomruk charakterystyczny dla japońskiej myśli motoryzacyjnej. Potrafi naprawić absolutnie wszystko, dlatego musiał odrzucić już kilka propozycji kandydowania na radnego i prezydenta. Usłyszał już w swoim życiu wszystkie pytania z serii: jak to podłączyć czy dlaczego kabel "odpadł". W długie samotne wieczory relaksuje się przy filmach przyrodniczych.
  W muzyce nie gardzi rytmiczną linią basową i nóżką rusza przy trance. Nie można go nie lubić.

 • Wojtek - człowiek z gatunku “nie do zastąpienia”.
  Odpowiedzialny w Grupie Music99 za szeroko rozumiane przetwarzanie informacji. Rozchwytywany przy okazji każdej sytuacji kryzysowej. Podśpiewuje podczas instalacji oprogramowania, potrafi napisać skrypt do każdej fanaberii i przeliczyć pół stanu magazynowego w pamięci.
  Lubi Krystynę, a jego ulubione zespoły muzyczne łączy jeden mianownik: metal!

 • Karolina - muzycznie gdzieś między Nocą na Łysej Górze i Mother North, emocjonalnie zawsze w górach.
  W pracy śledzi słupki, kliki, prześladuje błędy językowe i “siedzi na fejsie”. Wiecznie czegoś od kogoś chce i zadaje mnóstwo pytań.
  Zainteresowania: góry, historia Rosji, literatura wojenna, motoryzacja, góry i … eCommerce.
  Pewna, że wygodniej jest być szczęśliwym, niż nie.

 • Marcin - niedoszły prawnik, aktor oraz oficer polskich sił powietrznych. Doszły klawiszowiec, administratywista oraz specjalista ds. obsługi klienta w MUSIC99 MEGASTORE. Lubi słuchać Red Hotów, Eminema oraz Daft Punk. Okazjonalnie rzępoli na akordeonie. Miłośnik czarnego humoru oraz dowcipów Karola Strasburgera. W wolnych chwilach błogo leniuchuje z padem w ręku lub przed monitorem oglądając zawzięcie zagraniczne seriale.

 • Witek a właściwie Witalij przybył do nas z okolic Morza Czarnego, gdzie Mickiewicz nadsłuchiwał głosu z Litwy. Witek natomiast wypatrzył stamtąd żonę i ... szybko przekonał się do Polski.
  Gra na basie, ale nie ma problemu z "ogarnięciem" innych niż gitara instrumentów. Witek lubi polską kuchnię, przejażdżki rowerowe, reflektory LED i owoce.
  Zazdrościmy sami sobie, że mamy go w zespole!

 • Bartosz - bez muzyki nie wyobraża sobie życia. Nazywa ją największą i spełnioną miłością. Najbardziej pociągają go: house, edm, trance, electro, chill out, a także klasyka, typu Michael Jackson, Whitney Houston, Madonna itp. W jego top zainteresowaniach mieści się: produkcja muzyczna, realizacja nagrań, technika studyjna, wszystko to, co związane z DJką i kuchnia śródziemnomorska (degustacja).
  Konkurencyjna pasja? Yankeeska motoryzacja, do kórej słabość zmusza go do jeżdżenia na wszystkie zloty klubów amerykańskich samochodów. Stąd też największe marzenie Bartosza: przejażdżka w słoneczny dzień Mustangiem po Route 66 z piękną pasażerką o niebieskich oczach i butelką Coca-Coli (w praktyce albo mustang, albo pasażerka, colę już ma).

 • Marta - niezmiennie pozytywnie zakręcona. Hobby? Pewnie łatwiej byłoby wymienić to, czym się nie interesuje. Tym niemniej w obrębie jej zainteresowań należałoby wymienić: grafikę komputerową, fotografikę, architekturę wnętrz, crafting wszelkiego rodzaju, Wow, muzykę - zwłaszcza tę gitarową przy ognisku. Głowa pełna pomysłów i dobry humor od rana do wieczora… i nocą. Pozostali pracownicy “zaplecza” twierdzą, że nieźle idzie jej również jodłowanie przy wystawianiu aukcji na Allegro.

 • Asia - niewyczerpany wulkan energii. Kocha podróże - im dalej i cieplej, tym lepiej. Jej lekiem na wszystkie drobne dolegliwości wynikające z przepracowania jest ... praca. Strzela z łuku, obstawia wyścigi konne, pływa, brawurowo jeździ samochodami spod znaku: "trudno zaparkować" i nie wstydzi się, że nie lubi biegać. W Music99 czuwa nad dopływem krwi do sklepowej aorty.

 • Piotr - maniak poprawności wypowiedzi pisanych, entuzjasta egzotycznych podróży oraz zespołów Queen i Aerosmith. Konflikty rozwiązuje metodą Arystotelejską. Jest w tej połowie świata, która woli BMW od Mercedesa i steka zamiast shake`a. W Music99 podejmuje najtrudniejsze decyzje i odpowiada na trudne pytania. To on rozkochał nas wszystkich w kulach lustrzanych.

Nasz zespół

Łatwo nie było, ale mamy zespół pasjonatów, praktyków i profesjonalistów, ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Zapraszamy do naszego stacjonarnego MEGASTORE w Warszawie - poznajmy się!