• Adrian - kierownik naszego stacjonarnego MUSIC 99 MEGASTORE w Warszawie. Solidny, dokładny, konkretny, z niegasnącym entuzjazmem opiekuje się produktami z działu "Sprzęt dla DJ". Miłośnik muzyki elektronicznej, DJ oraz producent. Rezydent klubu Chill Out w Starachowicach. Członek grupy Double Depth.

  Gdyby nie zajmował się muzyką z pewnością byłby zawodowym krytykiem filmowym. Na szczęście nie jest, więc daje się lubić. Potrafi wstrząsnąć zespołem i przekonać nas, że ma racje… bo zwykle ma!

  Muzyka przy której się relaksuje to House i wszelkie jego odmiany.

 • Tomek - wielki fan czarnego humoru, muzyki metalowej (głównie skandynawskiej) post-metalowej oraz muzyki elektronicznej - psytrance, drum 'n' bass, neurofunk i ambient. Na co dzień zajmuje się produkcją muzyczną w domowym zaciszu. Hobbistycznie gra na gitarze. A poza muzyką? Świata nie widać i nie słychać, więc nie ma czasu na inne zainteresowania :))

 • Patryk - człowiek o wielu, wirtualnych twarzach. Odpowiedzialny za naszego Facebooka. 1000 pomysłów na minutę. Asertywny i stanowczy: odrzuca każdą złą koncepcję..... no chyba, że przekupisz go batonikiem. Lubi podróże (za Legią) i pasjonuje się historią Powstania Warszawskiego. Przewodnik warszawski.

 • Wojtek - człowiek z gatunku “nie do zastąpienia”.
  Odpowiedzialny w Grupie Music99 za szeroko rozumiane przetwarzanie informacji. Jest Koordynatorem Działu IT ale i tak rozchwytywany jest dosłownie przy okazji każdej sytuacji kryzysowej. Podśpiewuje podczas instalacji oprogramowania, potrafi napisać skrypt do każdej fanaberii i przeliczyć pół stanu magazynowego w pamięci. ​ Lubi Krystynę, a jego ulubione zespoły muzyczne łączy jeden mianownik: metal!

 • Weronika - nasza Dziewczyna witająca klientów pięknym uśmiechem. Nie zna się na sprzęcie muzycznym, lecz chętnie przyjmie za niego pieniądze i wystawi fakturę. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze oraz czytać książki z ciepłą herbatką w łóżku.

 • Karolina - muzycznie gdzieś między Nocą na Łysej Górze i Mother North, emocjonalnie zawsze w górach.
  W pracy śledzi słupki, kliki, prześladuje błędy językowe i “siedzi na fejsie”. Wiecznie czegoś od kogoś chce i zadaje mnóstwo pytań.
  Zainteresowania: góry, historia Rosji, literatura wojenna, motoryzacja, góry i … eCommerce.
  Pewna, że wygodniej jest być szczęśliwym, niż nie.

 • Witek a właściwie Witalij przybył do nas z okolic Morza Czarnego, gdzie Mickiewicz nadsłuchiwał głosu z Litwy. Witek natomiast wypatrzył stamtąd żonę i ... szybko przekonał się do Polski. ​ Gra na basie, ale nie ma problemu z "ogarnięciem" innych niż gitara instrumentów. W Music99 odpowiada za sukcesy sprzedażowe i rozwój sieci partnerów hurtowych. Witek lubi polską kuchnię, przejażdżki rowerowe, reflektory LED i owoce. ​Zazdrościmy sami sobie, że mamy go w zespole!

 • Piotrek - wychowanek syreniego grodu, jednocześnie inżynier słowa rymowanego. Gustujący w brzmieniu najczystszego sortu. Lubi spracery o zachodzie słońca, watę cukrową, groch oraz zapach palonego winylu o poranku. Jest zawodowym TATUAŻYSTĄ!:)

 • Bartosz - bez muzyki nie wyobraża sobie życia. Nazywa ją największą i spełnioną miłością. Najbardziej pociągają go: house, edm, trance, electro, chill out, a także klasyka, typu Michael Jackson, Whitney Houston, Madonna itp. W jego top zainteresowaniach mieści się: produkcja muzyczna, realizacja nagrań, technika studyjna, wszystko to, co związane z DJką i kuchnia śródziemnomorska (degustacja).
  ​ Konkurencyjna pasja? Yankeeska motoryzacja, do której słabość zmusza go do jeżdżenia na wszystkie zloty klubów amerykańskich samochodów. Stąd też największe marzenie Bartosza: przejażdżka w słoneczny dzień Mustangiem po Route 66 z piękną pasażerką o niebieskich oczach i butelką Coca-Coli (w praktyce albo mustang, albo pasażerka, colę już ma). W Music99 pełni rolę Koordynatora Sprzedaży.​

 • Marta - Category Manager naszej głównej oferty produktowej. Perfekcjonistka w każdym calu, żaden produkt nie umknie jej uwadze, nie pozostanie niedopieszczony zarówno pod względem ceny, opisu czy idealnej prezentacji. Dba o każdy detal, od pomysłu, przez plan na sprzedaż a po wnikliwą analizę efektu. Uwielbia tematy trudne i „bez wyjścia”, a to dlatego że dzięki swojej dociekliwości i zawziętości znajduje rozwiązanie z każdej- również nie najłatwiejszej - sytuacji. Prywatnie – Marta to człowiek orkiestra, pewnie łatwiej byłoby wymienić czym się nie interesuje. Fotografia, architektura, muzyka to jej pasje, które rozwija w wolnym czasie, a jazda konna pozwala jej odreagować codzienność i nabrać nowych pokładów energii. Poczucie humoru Marty zaraża każdego, a w piątki wybucha jak bomba pozytywnej wibracji i cieszy są dosłownie WSZYSTKO!

 • Adam - Front-End, który uciekł z ciemnego i cichego biura. Jest współodpowiedzialny za IT w firmie. Lubi grzebać w ciekawych autach i brać udział w każdej dyscyplinie sportowej , czekoladę spożywa w ponadprzeciętnych ilościach. W głowie ma milion pytań z cyklu - Jak to działa i co ma w środku? Posiada wrażliwe uszy, ucieka kiedy słyszy słabą muzykę, schronienie znalazł u nas. Ulubiony instrument - no jasne, że gitara.

 • Paweł - nasz dobry kolega, dusza i serce magazynu. Potrafi o 3 w nocy, bez trzymanki i otwierania oczu powiedzieć, gdzie leży jakikolwiek produkt. W wolnych chwilach gra na gitarze, jeździ na rowerze i podróżuje pociągami. Lubi muzykę, dobre seriale, długie gry...., koty i herbatę.... u powabnej kociary :).

 • Piotrek - muzyka od urodzenia przyspiesza mu tętno i przyprawia o drżenie rąk z jednoczesnym powiększeniem źrenic. Używka? Nie... to jego narkotyk. Od 15 roku życia gra na perkusji i jeśli chodzi o tę dziedzinę służy radą i pomocą. Dodatkowo niezależny producent muzyki elektronicznej (house, electro, drum&bass, dubstep). W Music99 słynie z osobliwego podejścia do klienta :)

 • Kamil - Przybył na Ziemię w srebrnej kapsule 27 lat temu. Miał nas ratować przed dziurą ozonową, ale dał sobie spokój i teraz przygotowuje opisy i artykuły na naszą stronę. Latami studiował ziemskich filozofów poprzez radiostację na swoim rodzinnym Nibiru - zwłaszcza Slasha. Założył grupę Mad Machine, ale stwierdził, że bardziej mu odpowiada jazda na ścigaczu i wytwarzanie energii atomowej na Les Paulu w klubowym zaciszu. Ochrzczono go jako Wayne, ale to nie była woda święcona. Sam często powtarza, że mamy dobre żelki, bluesa i kobiety. Skarży się, że te na Nibiru żyją nawet po kilkaset lat!

 • Jędrek - najmłodsza twarz w ekipie. Gitarzysta, wokalista, a przy okazji fan mocnej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się graniem na gitarze bądź... graniem na gitarze :)
  Oprócz tego zapalony kierowca, miłośnik pizzy, burgerów i... spaghetti z FIX'a. :D

 • Jacek - od 5 roku życia związany z muzyką. Początkowo w klasie fortepianu, następnie klarnetu i puzonu. Zainteresowania poszerzał prowadząc własne studio nagrań. Następnie klasyka w Operze Narodowej - 5 lat doświadczenia i praktyki, którą chętnie dzieli się z pasjonatami tematu. Dodatkowo wesoły animator - dla zakręconych muzycznie może skręcić balonowego zwierzaka!

 • Anna - zawodowo z sukcesem łączy efektywny marketing ze skuteczną sprzedażą. Performance, optymalizacja, social media, kanały on-line, content, google analytics i inne… – to słowa i działania bez których dzień w pracy uważa za stracony. Jako Sales & Marketing Manager w Music99 dba o nasz wizerunek oraz rozwój marki, a wszystko czego się podejmuje musi zmierzyć i przeanalizować. Prywatnie – szczęśliwa żona i dumna mama dwójki dzieci. Otwarcie przyznaje się do słuchania i śpiewania kawałków disco – polo i to ten nurt muzyczny wypełnia jej samochód. To pewnie przez te oczy jej oczy zielone – które naprawdę posiada! Na co dzień energiczna i pełna pomysłów ekstrawertyczka – w wolnych chwilach zamienia pracę na wędkę, rodzinę na przynętę i godzinami łowi ryby.

 • Asia - niewyczerpany wulkan energii. Kocha podróże - im dalej i cieplej, tym lepiej. Jej lekiem na wszystkie drobne dolegliwości wynikające z przepracowania jest ... praca. Strzela z łuku, obstawia wyścigi konne, pływa, brawurowo jeździ samochodami spod znaku: "trudno zaparkować" i nie wstydzi się, że nie lubi biegać. W Music99 czuwa nad dopływem krwi do sklepowej aorty.

 • Piotr - maniak poprawności wypowiedzi pisanych, entuzjasta egzotycznych podróży oraz zespołów Queen i Aerosmith. Konflikty rozwiązuje metodą Arystotelejską. Jest w tej połowie świata, która woli BMW od Mercedesa i steka zamiast shake`a. W Music99 podejmuje najtrudniejsze decyzje i odpowiada na trudne pytania. To on rozkochał nas wszystkich w kulach lustrzanych.

Nasz zespół

Łatwo nie było, ale mamy zespół pasjonatów, praktyków i profesjonalistów, ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Zapraszamy do naszego stacjonarnego MEGASTORE w Warszawie - poznajmy się!