Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Deszczowy świat za oknem, a wiatr i chłód odgania od nas myśli pozytywne. Na tyle skutecznie, że nawet ruszenie się z domu jest nie lada wyzwaniem. Mamy rozwiązanie, zorganizuj imprezę w stylu Halloween – temu wyzwaniu sprzyja fatalna pogoda wręcz idealnie!

efektowna impreza halloween

Mroczne zasłony, błyskające światła, a do tego masa dymu kreują klimat rodem z amerykańskiego Halloween. Do takiej zabawy dzisiaj chcemy Was namówić.

Spraw sobie efekty specjalne na swoje Haloweenowe Party! Zobacz wideo:

Wcale nie musisz na taki zakup przeznaczać dużych pieniędzy – już za kilkanaście, kilkadziesiąt złotych możesz kupić fajne efekty, które urozmaicą Twoją imprezę np. żarówkę UV - a jeśli szukasz czegoś mocniejszego to polecamy zestaw ze świetlówką UV.

Proponujemy Imprezowy zestaw w skład którego wchodzi wytwornica dymu S500 marki BeamZ oraz płyn do wytwornicy dymu BeamZ ECO 1 litr. Idealnie sprawdzi się na niewielkich pokazach, imprezach domowych, scenach, w klubach, pubach, w asortymencie DJ'a czy animatora.

Dla bardziej wymagających i kładących nacisk na show najlepsze z możliwych, mamy profesjonalną wytwornicę dymu ciężkiego (efekt mgły) ICE1800 marki BeamZ. Do uzyskania efektu ciągnącej się po podłodze ciężkiej mgły używa się w tym urządzeniu lodu. Idealna do klubów, teatrów, na pokazy i wesela. Posiada duży zbiornik na płyn oraz pilota.

Tu możecie ocenić jej efekt:

Zaciemnione pomieszczenie, wszechobecny ultrafiolet i uczucie braku tlenu wywołają w gościach strach. I na tym właśnie nam zależy. A jak goście docenią Wasz wkład w tak kreatywną organizację imprezy – powinni wpaść w strojach czarownic, wampirów czy kościotrupów, co z pewnością zaostrzy atmosferę nawet zanim na stół wjadą trunki procentowe.

Całkiem ciekawe efekty zapewni nam już Mini stroboskop marki BeamZ o intensywnym i mocnym 10W świetle z 24 x 5 mm białymi żarówkami LED i funkcją auto. Idealny do niewielkich klubów, sal, dla mobilnych Dj'ów, na każdą imprezę w tym szczególnie Halloween. A jak ktoś woli samemu posterować mocą i prędkością błysków polecamy profesjonalny stroboskop 150W tej samej marki.

Amerykańska moda na klimat w stylu Halloween rozgaszcza się w Polsce coraz bardziej. Okna prywatnych domów, witryny sklepowe czy ogrody ozdabiane są wszelkimi postaciami wykonanymi z dyni, a dodatkowo podświetlone zwykłymi świeczkami tworzą naprawdę „cmentarny nastrój”. Efekty jakie proponujemy połączone z powyższym to gwarantowany sukces poprawy samopoczucia, które psuje nam w tym okresie w roku m.in. pogoda. Możemy sprawić, że dzięki temu roześmieje się nie tylko znajomy czy sąsiad, ale i nasze dzieci, które są świetnymi ambasadorami nowoczesnych i obcych nurtów przybywających do nas z daleka. 

 

sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy
facebook icon
youtube icon
pixel