Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja i zwrot

Przedłużona gwarancja!

Na nasze produkty otrzymujesz wydłużoną do 3 lat Gwarancję PREMIUM - od grupy MUSIC99, w skład której wchodzą sklepy internetowe Muzyczny.pro i Sprzet-Dyskotekowy.pl.

3-letnia Gwarancja Premium oznacza dla Ciebie zwiększone bezpieczeństwo - nie ważne bowiem czy producent udziela na dany produkt gwarancji na rok czy dwa lata, Klient sklepów grupy MUSIC99 jest chroniony zawsze przez co najmniej 36 miesięcy od daty zakupu towaru. 3 letniej GWARANCJI PREMIUM udzielamy konsumentom, natomiast dla klientów niebędących konsumentem Music99 udziela standardowej 12 miesięcznej gwarancji.

Udzielana przez producenta Gwarancja nie ogranicza w żaden sposób praw naszych Klientów do skorzystania zarówno z Gwarancji Producenta, jak i z przysługujących im uprawnień ustawowych wynikających z niezgodności z umową (tzw. ustawowa rękojmia). Zgdonie z artykułem 558 §1 kodeksu cywilnego, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi za produkt, wobec klienta niebędącego konsumetem zostaje wyłączona.

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zgodnie z Art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, każdy Kupujący dokonujący na odległość zakupu jako konsument (a więc w przypadku zakupu nie mającego związku z prowadzoną działalnością gospodarczą) ma prawo odstąpienia od umowy poprzez zwrot zakupionego towaru bez konieczności podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Od 01. stycznia 2021 r. i dla umów zawartych od tego dnia również dla klienta będącego osobą fizyczną zawierającego umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdzie z treści tej umowy wynika, że nie posiada on dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej na podstawie przepisów o centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej.

  1. Towar jest pełnowartościowy, nie ma wad i jest zgodny z umową;
  2. Towar musi posiadać wszystkie elementy i akcesoria, które zostały wraz z nim wydane Kupującemu, również te oznaczone jako 'gratisowe';
  3. Zakup został dokonany przez Konsumenta i nie był związany z prowadzoną przez Kupującego działalnością gospodarczą. Przyjąć przy tym należy, że życzenie Nabywcy wystawienia faktury VAT jest równoznaczne z zakupem związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą, co wyklucza możliwość dokonania umownego zwrotu towaru (14 dni).
  4. Zwracany towar musi zostać dostarczony do siedziby firmy Music Trade lub nadany za pośrednictwem firmy pocztowej lub kurierskiej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej najpóźniej 14. dnia od momentu otrzymania go przez Kupującego.
facebook icon
youtube icon
pixel