Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Serwis

naprawiamy i serwisujemy

NAPRAWIAMY I SERWISUJEMY

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem jest liderem na rynku z profesjonalnym podejściem do obsługi klienta oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

Nie czekaj dłużej - jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu dla sprzętu marki BeamZ, Vonyx, Power Dynamics, Fenton, Audizio, Max, Fuzzix, Skytec, Skytronic, VEXUS, Ibiza, BST, LTC Audio, Madison, AFX LIGHT lub Party light& sound, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w utrzymaniu Twojego sprzętu w doskonałej kondycji i zapewnić Ci spokój umysłu, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach.

AUTORYZOWANY SERWIS

Serwis Audizio Serwis Max Music Serwis Vonyx Serwis Power Dynamics Serwis BeamZ Serwis Fenton Serwis Fuzzix Serwis PD Connex

Zapraszamy do jedynego autoryzowanego serwisu w Polsce, który specjalizuje się w obsłudze marek takich jak:

 • BeamZ
 • Vonyx
 • Power Dynamics
 • Fenton
 • Audizio
 • Max
 • Fuzzix
 • Skytec
 • Skytronic
 • Vexus
 • Ibiza
 • BST
 • LTC Audio
 • Madison
 • AFX Light
 • Party Light&Sound

Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz dostępowi do oryginalnych części zamiennych, możemy zagwarantować, że Twój sprzęt zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Szef serwisu

SZEF SERWISU

Nasz szef serwisu Pan Andrzej jest z nami od początku, jest doświadczonym profesjonalistą, pełnym pasji i zaangażowania w swoją pracę. Jako szef serwisu sprzętu muzycznego, charakteryzuje się nie tylko wiedzą techniczną, ale także doskonałym zrozumieniem potrzeb klientów oraz wysokimi standardami jakości usług. Jest liderem, który potrafi motywować swój zespół do osiągania doskonałości w naprawie i konserwacji sprzętu, jednocześnie dbając o atmosferę współpracy i profesjonalizm. Pan Andrzej jest również otwarty na nowe wyzwania i stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić klientom najlepsze doświadczenie serwisowe.

Zespół serwisowy Pana Andrzeja składa się z doświadczonych techników, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznej naprawy i konserwacji sprzętu. Popsuty Vonyx? Masz problem jak naprawić vonyx/beamz/power dynamic? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ekspertyzy, naprawy sprzętu nagłośnieniowego/ oświetleniowego/dyskotekowego naprawy gwarancyjnej, przeglądowej, konserwacji sprzętu czy wyceny naprawy, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

NAPRAWA GWARANCYJNA

MUSIC99 dla konsumentów udziela 3 lata gwarancji! To oznacza, że nasz serwis profesjonalnie zajmie się Twoim uszkodzonym sprzętem do 36 miesięcy po zakupie. W przypadku niektórych sprzedawanych towarów konsument może również skorzystać z odrębnej gwarancji, udzielanej przez producenta lub dystrybutora. Przed rozpoczęciem procedury gwarancyjnej należy zapoznać się z warunkami reklamacji tutaj. Zachęcamy również do kontaktu mailowego.

FORMULARZ REKLAMACJI
Naprawa gwarancyjna

CENNIK NAPRAW POGWARANCYJNYCH

Roboczogodzina usługi serwisu
80 zł
Koszt ekspertyzy napraw odpłatnych wynosi min.
60 zł
Wymiana akumulatora w kolumnie mobilnej 12'-15'
220 zł
Wymiana akumulatora w kolumnie mobilnej 8' 10'
220 zł
Wymiana modułu USB (z wyświetlaczem) w kolumnach mobilnych
240 zł
Regeneracja akumulatorów Li-ion 7,4V (3 ogniwa 18650)
130 zł
Wymiana pompy w wytwornicach 400W 600W
210 zł
Wymiana pompy w wytwornicach 1000W 1500W
230 zł
Wymiana pompy w wytwornicach 1800W i większych
275 zł
Wymiana silnika łopatek w wytwornicach do baniek
145 zł
Wymiana wyłamanego gniazda USB
110 - 130 zł
Wymiana uszkodzonej diody reflektora/belki
90 - 180 zł
Koszt przesyłki powrotnej za przedpłatą
21 zł

(*) Podane wyżej koszty zawierają w sobie podatek VAT, robociznę oraz części.

Naprawy wyceniane są indywidualnie w zależności od rodzaju i stopnia komplikacji lokalizacji usterki.

Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki.

Koszty i ryzyko dostarczenia przesyłki do serwisu ponosi nadawca. Sprzęt musi być zabezpieczony w opakowaniu umożliwiającym jego bezpieczną odsyłkę. Do sprzętu należy dołączyć wyczerpujący opis usterki. Powinien on być również dostarczany w stanie umożliwiającym wykonanie diagnostyki lub naprawy. W przypadku potrzeby podjęcia dodatkowych czynności np. usunięcia zabrudzeń lub zabezpieczenia do transportu, zastrzegamy sobie prawo do naliczania dodatkowych opłat za takie czynności.

Nie ma możliwości dostarczenia ani odebrania reklamacji do serwisu osobiście. Reklamację można dostarczyć wyłączenie kurierem.

UWAGA! Szanowny Kliencie informujemy, że serwis nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.

Reklamacja zakupionego towaru

Sprzedawane w sklepach internetowych Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz Muzyczny.pro towary - jeśli nie napisano inaczej - są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Firma Music Trade - występująca w roli Gwaranta - udziela 12-miesięcznej Gwarancji dla klienta niebędącego konsumentem a także 36-miesięcznej Gwarancji dla konsumenta na wszystkie sprzedawane produkty z wyłączeniem opisanych dalej w tym punkcie. Gwarancja udzielona przez Music Trade nie wyklucza możliwości dochodzenia przez Nabywcę roszczeń z tytułu tzw. niezgodności towaru z umową (ustawowa rękojmia), regulowanej przez odpowiednie przepisy prawa. Zgdonie z artykułem 558 §1 kodeksu cywilnego, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi za produkt, wobec klienta niebędącego konsumetem zostaje wyłączona. W przypadku niektórych sprzedawanych towarów Nabywca może również skorzystać z odrębnej gwarancji, udzielanej przez producenta lub dystrybutora, której zasady regulowane są w odrębnej Karcie Gwarancyjnej towaru. Rodzaj i długość tej dodatkowej Gwarancji może się różnić w zależności od producenta i rodzaju produktu. Kupujący może każdorazowo - przed i po zawarciu umowy - poprosić o udostępnienie informacji nt. konkretnego typu gwarancji producenta/dystrybutora dotyczącej danego produktu. Kupujący nie jest w żaden sposób ograniczony przez firmę Music Trade w kwestii decyzji czy i z której formy gwarancji/rękojmi będzie korzystać przy ew. dochodzeniu swoich roszczeń względem Sprzedającego bądź innych podmiotów.

Począwszy od roku 2014, ze względów ekologicznych, Karta Gwarancyjna wystawiana przez firmę Music Trade jako Gwaranta nie jest dołączana w formie drukowanej do sprzedawanych towarów. Można ją każdorazowo - zarówno przed jak i po dokonaniu zakupu - pobrać ze stron internetowych firmy.

Wygeneruj RMA

W przypadku korzystania przez Kupującego z umownych uprawnień gwarancyjnych (3-letnia Gwarancja udzielona przez firmę Music Trade), prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego (do pobrania: TUTAJ) i do dostarczenia go wraz z reklamowanym produktem i kopią bądź oryginałem dowodu zakupu na nasz adres. Ułatwi nam to szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury reklamacyjnej. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w Karcie Gwarancyjnej.

Sprzedawca (Music Trade) obowiązany jest udzielić odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. Aby ułatwić Kupującym rozpoczęcie i zarządzanie procedurą reklamacyjną, w sklepach internetowych Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz Muzyczny.pro aktywny jest moduł RMA (reklamacji). Za jego pomocą Kupujący może złożyć oraz sprawdzić swoją reklamację. Dostęp modułu RMA możliwy jest poprzez panel użytkownika, po zalogowaniu się na stronie głównej sklepu. Kupującym, którzy chieliby być informowani na bieżąco o stanie ich reklamacji, rekomendujemy zarejestrowanie reklamacji w tym systemie.

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, można złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: ec.europa.eu/consumers/odr

ADRES SERWISU
Autoryzowany serwis
sprzętu nagłośnieniowego i oświetlenia
ul. Kolejowa 16L
22-500 Hrubieszów

KONTAKT

Napisz do nas

serwis@music99.pl

Adres pod który należy wysyłać uszkodzony sprzęt:

Serwis Music Trade
ul. Kolejowa 16L
22-500 Hrubieszów
Serwis Music99 Hrubieszów - ul. Kolejowa 16L
facebook icon
youtube icon
pixel