Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Raty Alior Bank

Raty Alior Bank na music99.pl

Raty Alior Bank nawet zero 0%

 

Drodzy klienci,

wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy dla Was w naszym sklepie, wraz z naszym partnerem – Alior Bankiem, możliwość dokonywania zakupów ratalnych 0%. Interesuje Was zakup w systemie ratalnym? Przeczytajcie poniżej jakie możliwości obecnie oferujemy:

 • 0% / 5 mies.

  Jeśli planujesz zakup za kwotę od 0 do 1000 zł, możesz skorzystać z kredytu ratalnego 0% na 5 miesięcy. Oznacza to, że wartość Twojego zamówienia zostanie podzielona na 5 równych części do spłaty w miesięcznych odstępach. Kredyt dla Ciebie nie będzie oprocentowany.

 • 0% / 10 mies.

  Jeśli planujesz zakup za kwotę powyżej 1000 zł, możesz skorzystać zarówno z kredytu 0% na 5 rat, jak i z kredytu 0% na aż 10 miesięcznych rat. Działa to analogicznie, jak opisaliśmy powyżej, z tym, że całość Twojego zamówienia może zostać podzielona na aż 10 części, a na spłatę będziesz miał aż 10 miesięcy. Tu również możesz cieszyć się zerowym oprocentowaniem swojego kredytu.

 • 0.5% / do 5 lat

  Niezależnie od wartości swojego zakupu, jeśli chciałbyś rozłożyć swoją płatność na inną niż 5 lub 10 liczbę rat, możesz opcjonalnie skorzystać z preferencyjnego kredytu 0,5% na okres od 3 do aż 60 miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej o powyższych możliwościach, proszę pytać naszych doradców lub doradcę Alior Bank. Proszę pamiętać, że o ostatecznym przyznaniu kredytu, w każdym indywidualnym przypadku decyduje właśnie Bank, a nie nasza firma. O wymogi dotyczące możliwości uzyskania takiego kredytu, najlepiej pytać bezpośrednio w Aliorze – czy to w oddziale, czy na infolinii banku.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

SZYBKIE RATY W 15 MINUT! 

 

Bez podpisywania

Bez dosyłania dodatkowych
zaświadczeń pocztą

Bez dodatkowych dokumentów

Oto jakie kroki należy poczynić:

 1. Złóż zamówienie w naszym sklepie on-line.

 2. Wybierz formę płatności – przelew standardowy a w miejscu na notatkę dodaj komentarze, że ubiegasz się o raty 0,5%, bądź 0%.

 3. Po rejestracji zamówienia w naszym systemie otrzyma Pani/Pan link wygenerowany przez system, który przeprowadzi Panią/Pana przez proces weryfikacji wniosku. System w tym celu poprosi również o przelew 1zł na odpowiednie konto. Oczywiście po zamknięciu procesu weryfikacji – 1zł wróci na Pani/Pana konto bankowe niezależnie czy decyzja banku będzie pozytywna czy negatywna. Powyższy link otrzyma Pani/Pan:

  - tego samego dnia jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 17:00
  - następnego dnia jeżeli zamówienie wpłynie po godzinie 17:00
  - po dwóch dniach jeżeli zamówienie wpłynie w piątek po godzinie 17:00 (weekend)

 4. Po uzupełnieniu wniosku i dokonaniu przelewu weryfikacyjnego otrzyma Pani/Pan odpowiedź również mailem informująca o decyzji banku.

  - odpowiedź pozytywna
  - odmowa udzielenia kredytu

  (aby dowiedzieć się o powodach odmowy udzielenia rat należy kontaktować się z infolinią Alior banku: 12 370 70 00, będzie potrzebny numer wniosku kredytowego który trzymacie Państwo w mailu informującym o decyzji banku)

  Formularz zgłoszeniowy - ubieganie się o raty 0% w Alior Bank
 5. Odpowiedź pozytywna to informacja że bank dokonał odpowiedniego przelewu (kwota z zamówienia) na konto bankowe music99.pl. Music99 przystępuje automatycznie do realizacji zamówienia.

 6. Odpowiedź negatywna ze strony banku oznacza że realizacja zamówienia z ta formą płatności u nas będzie niemożliwa. Wówczas prosimy o kontakt – poszukamy innego rozwiązania!

Dlaczego warto:

 

 • Minimum formalności
 • Kredyt ratalny na oświadczenie do kwoty 29 500 zł
 • Okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy
 • Szybkość procesu. Średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji kredytowej – do 15 min
 • Możliwość całkowitej spłaty kredytu. Bez odsetek i dodatkowej prowizji
 • Cała procedura odbywa się online. Bezpiecznie i wygodnie z domu!

Oprocentowanie

0.5%

Okres kredytowania

od 3 do 60 miesięcy

Kwota maksymalna kredytowania brutto

29 500 zł

Oblicz:

Oblicz ratę 0.5% z Alior Bankiem

Oprocentowanie

0%

Okres kredytowania

do 10 miesięcy

Kwota maksymalna kredytowania brutto

8 000 zł

Oblicz:

Oblicz ratę 0% z Alior Bankiem

 

Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Przedstawione symulacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla wyliczenia reprezentatywnego przykładu dla kredytu.

Music Trade Sp. z o. o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank S.A. oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Jeżeli pojawią się pytania – zadzwoń: 22 666 64 70 lub napisz: sklep@music99.pl

Music99 zaprasza na zakupy!

facebook icon
youtube icon
pixel