Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Efekty oświetleniowe

( ilość produktów: 66 )

Efekty dyskotekowe LED to najprostszy sposób na to by uzyskać klubową atmosferę. Większość efektów posiada  wbudowane programy automatyczne i mikrofon - dzięki temu używa się je bezobsługowo. Wystarczy muzyka, by promienie światła zaczęły wirować w jej rytm. 
Efekty LED wyewoluowały z popularnych niegdyś efektów żarówkowych. Technologia LED sprawiła, że urządzenia nie wymagają wymiany żarówek, pobierają mało energii, nie grzeją się. Dzięki niskiej cenie tych urządzeń są zdecydowanie najciekawszą opcją na niewielkie i średnie imprezy w lokalu, dla mobilnych DJ'ów i zespołów, a także na imprezy domowe. Najciekawszy efekt dla większości z oferowanych urządzeń uzyskamy w połączeniu z lekkim zadymieniem - do wytworzenia którego przyda się wytwornica dymu. 
Największą zaletą efektów LED jest duża moc światła, bezobsługowość oraz to, że wypełniają dużą część pomieszczenia. Największą wadą jest brak możliwości bardziej skomplikowanych aranżacji oświetlenia przy ich użyciu. Wprawdzie znakomita część oferowanych przez nas urządzeń posiada sterowanie DMX, jednak sterowanie takich urządzeń polega z reguły przede wszystkim na doborze kolorów i ich kombinacji. Jeśli oczekujemy możliwość sterowania ruchem światła, warto przyjrzeć się skanerom oraz głowom ruchomym.
Większość oferowanych przez nas efektów dyskotekowych LED opatrzyliśmy filmami Youtube, które obrazują ich pracę. Zapraszamy do zakupu On-line!

facebook icon
youtube icon
pixel