Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja i zwrot

Przedłużona gwarancja!

Na nasze produkty otrzymujesz wydłużoną do 3 lat Gwarancję PREMIUM - od grupy MUSIC99, w skład której wchodzą sklepy internetowe music99.pl, sprzet-dyskotekowy.pl oraz salon sprzedaży SOUND LIGHT DJ & MUSIC MEGASTORE w Warszawie.

3-letnia Gwarancja Premium oznacza dla Ciebie zwiększone bezpieczeństwo - nie ważne bowiem czy producent udziela na dany produkt gwarancji na rok czy dwa lata, Klient sklepów grupy MUSIC99 jest chroniony zawsze przez co najmniej 36 miesięcy od daty zakupu towaru. 

Udzielana przez producenta Gwarancja nie ogranicza w żaden sposób praw naszych Klientów do skorzystania zarówno z Gwarancji Producenta, jak i z przysługujących im uprawnień ustawowych wynikających z niezgodności z umową (tzw. ustawowa rękojmia). 

Gwarancja
30 dni na zwrot

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, każdy Kupujący dokonujący na odległość zakupu jako konsument (a więc w przypadku zakupu nie mającego związku z prowadzoną działalnością gospodarczą) ma prawo odstąpienia od umowy poprzez zwrot zakupionego towaru bez konieczności podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Operator sklepów internetowych Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz music99.pl - Firma Music Trade - wydłuża Kupującym możliwość zwrotu towaru do 30 dni od daty otrzymania go przez Nabywcę. Wydłużona możliwość dokonania zwrotu działa w ten sposób, iż Nabywca ma możliwość jego dokonania - bez podania przyczyny - w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru na warunkach określonych przez przepisy prawa (Art. 27 Ustawy z dn. 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta) lub w przeciągu 30 dni od daty otrzymania towaru na warunkach określonych przez Sprzedawcę.

Wybór podstawy dokonania zwrotu należy każdorazowo do nabywcy.

facebook icon
youtube icon
pixel