Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pierwszy SHURE CENTER w Warszawie!

W lecie 2015 roku w naszym Megastore Music99 powstało pierwsze SHURE CENTER w Warszawie – jedyne takie miejsce do testowania i kupowania produktów marki Shure.

 

Od teraz będziemy najlepiej wyposażonym w produkty marki Shure miejscem na mapie Warszawy!

 

Dlaczego marka Shure jest taka wyjątkowa?

 

Firma Shure powstała z inicjatywy Sidney N. Shure`a w 1925 roku. W początkach lat 30-tych Shurte wprowadza na rynek Model 33N Two-Button Carbon Microphone i staje się jednym z zaledwie czterech producentów mikrofonów w USA. Co zawdzięczamy marce Shure? M.in. system zawieszania mikrofonów, pierwszy jednoczęściowy mikrofon kierunkowy (Model 55 Unidyne) oraz pierwszy kartridż gramofonowy. Shure zawsze słynął z niezwykle surowych norm, jeśli idzie o jakość – to właśnie dzięki nim mógł w latach 40-tych wykonywać sprzęt dla armii Stanów Zjednoczonych. To marce Shure zawdzięczamy brzmienie The Who, Rolling Stones, Michaela Jacksona. Mikrofonom marki Shure zaufał też podczas swoich spotkań wyborczych Barak Obama – przyszły prezydent USA.

SM58 - trudno nie uznawać siły marki, której produkt jest od 40 lat najpopularniejszym mikrofonem wokalowym na świecie! Jesteśmy dumni ze stworzenia pierwszego warszawskie SHURE CENTER.

Zakochaliśmy się w jakości produktów Shure i mamy nadzieje, że będziemy pomocni w dzieleniu się tą pasją z Wami!

Rzetelnie się do tego przygotowaliśmy, dlatego, jeśli przyjdziecie do nas i będziecie potrzebowali pomocy w wyborze sprzętu – na pewno nie wyjdziecie od nas niezadowoleni! Już dziś zapraszamy na testy i zakupy – nasze ceny, na pewno Was zaskoczą!

>>>ZOBACZ OFERTĘ<<<

 

facebook icon
youtube icon
pixel