Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Impreza w stylu lat 70!

 

Z pewnością jeśli bierzemy się za budowanie klimatu stylizowanej imprezy - jej kluczowym elementem będzie oświetlenie. Zwłaszcza, gdy wpadniemy na pomysł zrobienia domówki w stylu lat 70. Dlaczego? Ponieważ to czasy w których wszystko wokół grało, tańczyło i... świeciło. A przynajmniej tak je co niektórzy kojarzymy. Gdy John Travolta pląsał w "Gorączce sobotniej nocy" nad głową wisiała mu gigantyczna kula lustrzana. Zatem jeśli wpadliśmy już na pomysł urządzenia takiej imprezy - warto się za nią zabrać bez fuszerki i zadbać o szczegóły, bo w końcu to one mogą przywołać ducha minionych lat! Historia i moda zatacza koła, a Ty możesz urządzić znajomym imprezę, którą będą zawsze miło wspominali - albo która zapewni im taneczny wycisk!

Dlatego mamy dla Ciebie propozycję urządzenia takiej imprezy z wykorzystaniem wystrzałowego sprzętu, dzięki któremu nikt z imprezowiczów nie będzie tego wieczoru podpierał ścian! Od czego zacząć? Warto na początek rzucić okiem na nasze mieszkanie i pomyśleć o rozmieszczeniu kilku niezbędnych gadżetów. 

 

 

OTO PIERWSZY Z NICH!

KULA LUSTRZANA Z NAPĘDEM 

To nieodłączny element stylu tamtych lat. Powinna zawisnąć w centralnym miejscu parkietu tanecznego, aby maksymalnie wykorzystać refleksy. Istotna sprawa przy doborze kuli to jej rozmiar, zwracaj zatem uwagę na jej średnicę. Pełen efekt uzyskamy oświetlając kulę BeamZ Disco Set. Obracająca się kula stworzy wyjątkowy klimat i jest obowiązkową pozycją na liście niezbędnych gadżetów potrzebnych do naszej imprezy.

 

KOLOROFONY

Niemniej ważnym gadżetem są kolorowe, mieniące, gaszące się i zapalające - kolorofony! To dzięki nim poczujemy się jak w rasowej dyskotece, co zagrzeje nawet największych sztywniaków do ruchu. To niezwykły efekt składający się przeważnie z dających się formować w różnych kombinacjach wielokątnych modułów z diodami LED. Sprawdź, jak to wygląda i co potrafi! Kolorofon sześciokanałowy LED BeamZ. Sprawdź też kolorofony: Linkable LED BeamZ, albo BeamZ PRO DJ LED z pilotem.

 

STROBOSKOP

To efekt dzięki, któremu uzyskamy pulsujące błyski na parkiecie - prowadzące nawet do ciekawych złudzeń optycznych. Pewnie każdy spotkał się z tym przedziwnym wrażeniem na dyskotece w którym tańczący imprezowicze pozornie się zatrzymują, zwalniają, lub niespodziewanie pojawiają się w zupełnie innym miejscu. To wszystko właśnie dzięki błyskom tego urządzenia. Możesz je mieć także w swoim domu! Sprawdź stroboskop 150 W.

Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia; im więcej bibelotów, świecideł i efektów tym lepiej! 

KN

facebook icon
youtube icon
pixel