Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kula lustrzana to uniwersalny i niewątpliwie niezbędny efekt dyskotekowy tak na małej imprezie w domowym zaciszu jak i na eventach w największych klubach i na całym świecie. Rożne rozmiary i kolory oraz dodatkowe akcesoria wprowadzają na parkiet czy scenie ruch. RÓZNODORNY RUCH światła, który wzbogacony efektem zadymienia zmienia klimat każdego wydarzenia taneczno-muzycznego. Kula lustrzana to logo muzycznych lat 60tych na każdej „potańcówce”, impreza bez błyszczących kwadracików była po prostu niedoskonała. 

Dzisiaj zastosowanie kul lustrzanych wyszło poza ściany szeroko pojętych „imprezowni”. Stały się elementem wyposażenia witryn i wystaw sklepowych, centrów rozrywki, kin, a te małe – coraz częściej spotkamy nawet w pokoju dziecięcym u sąsiada za ścianą. Skąd ta moc i wdzięk, któremu nikt się nie oprze? 

Najpopularniejsze rozmiary czyli 20cm i 30cm – to najczęstszy zakup dokonywany przez właściciela restauracji, klubu czy małej dyskoteki. Kilka kul zawieszonych w odpowiedniej konfiguracji, odpowiednie oświetlenie – efekt WOW osiągnięty.

Kule wielkości 50 cm75 cm i więcej – to absolutnie najlepsze rozwiązanie do większych lokali imprezowych, kula takiej wielkości nawet sama – potrafi zaczarować całe pomieszczenie.

Kula lustrzana w pełni oddaje swój urok – w parze z napędem, który wprawi ją w odpowiedni ruch. Silniki do kul dobierane są adekwatnie do średnicy urządzenia oraz jej wagi. Napędy obracają się z odpowiednią prędkością, a te największe i najbardziej zaawansowane posiadają sterowanie DMX.   Małe kule mogą być napędzane również zasilaniem bateryjnym.

Kula lustrzana 30cm z napędem na baterie
Kula lustrzana 20cm z napędem na baterie

Aby kula lub zespół kul dały jak najlepszy efekt należy dobrać odpowiednie oświetlenie dedykowane tym produktom i tu należy wspomnieć o reflektorach typu Pinspot.

Prawidłowo ustawiony – najwęższy - kąt świecenia na kulę zapewni idealny efekt odbijających się w niej promieni. Mamy do wyboru urządzenia najprostsze typu MINI pinspot SPOTLIGHT z wymiennymi kolorowymi kliszami, aż do zaawansowanego reflektora PINSPOT RGBW Ibiza LEDSPOT, w którym zastosowana technologia LED zapewnia skupiony promień świetlny i wyraźnie jest widoczna "granica" pomiędzy obszarem oświetlanym, a wszystkim wokół. Ten reflektor LED został wyposażony w potężną diodę 10W RGBW - czyli ma możliwość zmiany kolorów: czerwony, zielony, niebieski i biały.  Pełen wybór oświetlenia do kul znajdziecie tutaj.

Kulę lustrzaną warto oświetlić z kilku stron (2 lub 3), gdyż to spowoduje, że wiązki światła będą wirowały we wszystkich kierunkach. Oczywiście reflektory nie mogą się wzajemnie po kuli „ścigać” zatem bardzo ważne jest ich rozmieszczenie i dobór kolorów świetlenia.

Proponujemy Wam także gotowe zestawy kul z napędem i oświetleniem: kula 20cm + napęd + pinspot lub 30cm + napęd + pinspot. Inne zestawy nie tylko dla profesjonalistów w temacie kul to: podstawowy zestaw dyskotekowy kuli, napędu i oświetlenia IBIZA DISCO3-20, zestaw oświetleniowy Disco SET BeamZ  lub HOME PARTY BeamZ wzbogacony dodatkowo w stroboskop. Wszystkie te sety są gotowe i tworzą całość  – są od razu do uruchomienia.

Dla fanów gadżetów związanych z tematem wspomnimy także o różnych kolorach kul dostępnych w nasze ofercie. Nie tylko klasykę gatunku czyli kolor srebrny możecie spotkać w naszym Showroomie. Przedstawiamy Wam dzisiaj również kule różowe oraz złote. Zadbajcie o odpowiedni kolor oświetlenia uwzględniając kolor ścian czy kotar w jakim będziecie je montować – to bardzo ważne szczególnie w przypadku kul w kolorach niestandardowych.  

Pełen wybór akcesoriów związanych ze światem kul lustrzanych znajdziecie tutaj

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o „wisience na torcie” czyli efekcie który wydobędzie z kul pełne i wszystkie możliwości – który zapewnią wytwornice dymu, Dym powoduje,że odbijające się od kul refleksy świetlne tworzą efekt przecinających się wiązek podróżujących po pomieszczeniu, w którym się bawimy.

Poniżej film z efektami jakie dają nasze kule lustrzane.

Jak wybrać, zamontować i oświetlić kulę lustrzaną?

Zapraszamy na zakupy

facebook icon
youtube icon
pixel